Log in
X

Company Name

Chequepoint Group

Phone Number

Company Place

Prishtinë

Kuzhinier (1), Kamarier/e (2), Ndihmes Kuzhinier(1)

Kuzhinier (1), Kamarier/e (2), Ndihmes Kuzhinier(1)

Information

Publish Date

17.03.2020

End Date

17.04.2020

Categories

Hoteleri

Job Places

Prishtinë

Job Description

Chequepoint Group e cila operon ne bazat e kforit ne Kosove, kerkon te punesoje:

1. Kuzhinier (1 Pozite),

2. Kamariere “Femer” (1 Pozite),

3. Kamarier  “Meshkuj” (1 Pozite)

4. Ndihmes Kuzhinier (1 Pozite).

Pozitat jane te hapura ne bazen e kforit Film City ne Arberi afer Mini Max Prishtine.

Per poziten Kuzhinier:

 • Kerkohet me se paku 5 vite pervoje,
 • Te njefe kuzhinen italiane dhe ate internacionale,
 • Te jete kreativ ne pergaditjen e ushqimeve dhe menyjave te reja,
 • Gjuha angleze e preferuar.

Per poziten e Kamarier/e:

 • Njohja e gjuhes angleze e obligueshme,
 • Gjuhet te tjera si: Italisht, Gjermanisht apo te tjera mirren parasysh si avantazh,
 • Duhet te kene pervoje pune,
 • Te jene pedant,
 • Te kene aftesi te shkelqyeshme te komunikimit me klient, dhe
 • Te afte te menaxhojne punen me kolege.

Per poziten e Ndihmes kuzhinierit:

 • Kandidatet duhet te kene pervoje pune,
 • Gjuha angleze eshte avantazh por nuk eshte e obligueshme.

Te interesuarit duhet te dergojne nje CV me fotografi te bashkangjitur ne e-mail addressen:

halimi@chequepointgroup.com 

Very respectfully,

Chequepoint Group

Share

Advertising
Advertising
Facebook