Log in
X

Company Name

Green Life

Phone Number

049/955-278 & 038/749-540

Company Place

Prishtinë

Konsulentë të marketingut dhe shitjes

Konsulentë të marketingut dhe shitjes

Information

Publish Date

20.02.2020

End Date

28.02.2020

Categories

Shitje | Marketing

Job Places

Prishtinë

Job Description

Konkurs!

Ju pelqen puna ne grup dhe jeni entuziast?

Jeni ne kerkim te nje pune ku doni te keni fitime marramendese duke punuar me kohe te vlersuar dhe efikasitet varsisht performances!

Ne zgjerim te stafit te kompanis GREEN LIFE KOSOVA me zyre qendrore ne prishtine kerkohen Individ ne fushen e konsulences se marketingut dhe shitjes!

Kriteret:

Nivel edukimi i lart (i preferueshem)!

Aftesi komunikim bindes&degjim aktiv!

Etik profesionale&seriozitet ne pune!

Ambicie ,angazhim maksimal,diciplin,dhe vendosshmeri pune!

Eksperincat e meparshme perbejne prioritet!

Mosha 19-35 vjec!

Ofrohet:

Trajnime ne fushen e marketingut dhe shitjes,

Avancim ne karrier dhe udhetime jasht vendit

Mundesi te jashtezakonshme e fitimit, pervec pages baze (ku perfshihet dhe trusti penzional) qe varion ne varesi te performance nga 200 300 400 + ekstra bonuse nga 50 – 300

Numri i vendeve te lira perkon 10-15 kandidat!

Aplikoni duke derguar CV-ne ne email: greenlifeprishtine@gmail.com

Sjellni energjin dhe pozitivitetin tuaj dhe behuni pjese e tradites sone!

BEHUNI PJESE E NJEREZVE TE SUKSESSHEM!

NE JEMI DUKE KERKUAR PER TY!

Share

Advertising
Advertising
Facebook