Log in
X

Company Name

Green Life

Phone Number

049/955-278 & 038/749-540

Company Place

Prishtinë

AGJENT TE SHITJES (15)

AGJENT TE SHITJES (15)

Information

Publish Date

17.01.2020

End Date

25.01.2020

Categories

Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

KONKURS

Ju pelqen puna ne grup dhe jeni entuziast?

Jeni ne kerkim te nje pune ku doni te keni fitime marramendese duke punuar me kohe te vlersuar dhe efikasitet varsisht performances!

Ne zgjerim te stafit te kompanise "GREEN LIFE KOSOVA" shpk, me zyre qendrore ne Prishtine kerkohen AGJENT TE SHITJES!

Kriteret :

  • Nivel edukimi I larte ( I preferueshem).
  • Aftesi komunikimi.
  • Etik profesionale e seriozitet ne pune.
  • Ambicie ,angazhim maksimal,disipline dhe vendosshmeri pune.
  • Kandidatet duhen te kene eksperience si agjent te shitjes.
  • Mosha 18-40 vjeç.

Ofrohet :

  • Trajnime ne fushen e marketingut dhe shitjes,
  • Avancim ne karrier dhe udhetime jasht vendit
  • Mundesi te jashtezakonshme fitimit, pervec pages baze (ku perfshihet dhe trusti pensional) qe varion ne varesi te performance nga 200 300 400 + ekstra bonuse nga 50 – 300
  • Numri i vendeve te lira perkon 10-15 kandidatë!

Sjellni energjin dhe pozitivitetin tuaj dhe behuni pjese e tradites sone!

BEHUNI PJESE E NJEREZVE TE SUKSESSHEM!

Email: greenlifeprishtine@gmail.com

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook