Log in
X

Company Name

Bylis Pharma

Phone Number

045 660 270

Company Place

Prishtinë

Perfaqesuese Mjekesore

Perfaqesuese Mjekesore

Information

Publish Date

03.09.2019

End Date

17.09.2019

Categories

Mjekësi

Job Places

Prishtinë

Job Description

Perfaqesuese Mjekesore

 

BylisPharma kerkon te punesoje perfaqesuese Mjekesore per produktet e saj Dermo Kozmetike.


Preferohet:

  • Te kete te perfunduar Universitetin e Mjekesis, Farmacise dhe Biokimise.
  • Mosha e preferuar deri 30 vjeqe,
  • Te kete te njohur gjuhen Angleze ose Frenge.

Te interesuarat me keto kualifikime te dergojne CV ne e-mail bylispharma@hotmail.com

Expired

Share

Advertising