Log in
X

Company Name

EA Nordic Sales SH.P.K

Phone Number

Company Place

Prishtinë

Agjent të shitjes në gjuhë Suedeze

Agjent të shitjes në gjuhë Suedeze

Information

Publish Date

19.08.2019

End Date

19.09.2019

Categories

| Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

Konkurs pune

EA Nordic Sales SH.P.K

Kërkojmë Agjent të shitjes në gjuhë Suedeze në Prishtinë

Ofrojmë: 

  • Page fikse + plus provizione/bonuse
  • Kontratë sipas ligjit te punës
  • Trajnime
  • Orari 09.00 – 16.00 (e Shtuna dhe e Diela pushim)
  • Korrektësi
  • Ambient miqësore

Aplikuesit duhet te flasin gjuën suedeze rrjedhshëm.

Për aplikim na kontaktoni ne email: arbnesha.demaku@gmail.com

 

 

 

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook