Log in
X

Company Name

Meat house Assado

Phone Number

049/586-969

Company Place

Prishtinë

Kamarier/e (15)

Kamarier/e (15)

Information

Publish Date

29.07.2019

End Date

31.08.2019

Categories

Hoteleri

Job Places

Prishtinë

Job Description

Restauranti "Meat house Assado "
 
Hap Konkurs:
 
Pozita: Kamarier/e (15)
 
Detyrat:
  • Të ketë aftësi komunikuese me klientët.
Kushtet:
  • Preferohet njoha gjuhës Angleze dhe Turke,
  • Mosha 20-40 vjeç,
  • Të ketë përvojë pune.
Të interesuarit të dërgojnë CV-në në email Meathouseassado@outlook.com ose të na kontaktojnë në numrin +38349586969.

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook