Log in
X

Company Name

Casa Rita

Phone Number

Company Place

Prishtinë

Kamarier/e (2)

Kamarier/e (2)

Information

Publish Date

02.09.2019

End Date

16.09.2019

Categories

Hoteleri

Job Places

Prishtinë

Job Description

Casa Rita

Konkurs

Pozita:Kamarier/e (2)

Detyra e kamarierit eshte qe te komunikoje dhe mirepret cdo musafire me sherbim cilesore. 

Musafiret presin nga kamarieri/ja qe te u servohet ushqimi dhe pijet me shpejtesi dhe miresjellje. 

Dija e kamarierit rreth ushqimit, pijeve dhe sistemit te punes eshte ajo qe u jep musafireve “Sherbim te Vecante” 

Bashkepunimi mes kolegeve eshte po aq I rendesishem.

Te gjithe aplikuesit me eksperience pune kane perparesi dhe vlersimi per page behet permes eksperiences se punes. 

Restauranti gjendet ne Prishtine, afer parkut te Germise, ne rrugen Shpetim Robaj nr 227. Te interesuarit te dergojne CV ne casaritarestaurant@hotmail.com apo te kontaktojne ne 044524442

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook