Log in
X

Company Name

Restaurant Symphony

Phone Number

044-399-775 dhe 038/548-271

Company Place

Prishtinë

Banakier, Kamarier, Ndihmes Kuzhinier

Banakier, Kamarier, Ndihmes Kuzhinier

Information

Publish Date

09.04.2019

End Date

23.04.2019

Categories

Hoteleri

Job Places

Prishtinë

Job Description

Restaurant Symphony shpall konkurs per:

1 Banakier
1 Kamarier
1 Ndihmes Kuzhinier

 

Duhet te kene pervoj pune

Te gjithe te interesuarit te kontaktojn direkt ne keta numra te telefoni:

Mob: 038/548-271

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook