Log in
X

Company Name

Pandora

Phone Number

Company Place

Prishtinë

Shitëse - Prishtinë

Shitëse - Prishtinë

Information

Publish Date

03.01.2019

End Date

03.02.2019

Categories

Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

Shpallje:

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive "Pandora" rruga "Garibaldi"

Pozita: Shitese
Orari: 40 ore ne jave

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrisht dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientët.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne email adresen: pandora.prishtine@gmail.com

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook