Log in
X

Company Name

BMC Best Marketing L.L.C

Phone Number

049631733

Company Place

Prishtinë

Agjent Shitjeje ne shitje online, ne gjuhe gjermane dhe angleze

Agjent Shitjeje ne shitje online, ne gjuhe gjermane dhe angleze

Information

Publish Date

13.12.2018

End Date

13.01.2019

Categories

Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

BMC Best Marketing L.L.C shpall konkurs per:

Pozicioni: Agjent Shitjeje ne shitje online, ne gjuhe gjermane dhe angleze

Qyteti: Prishtine

Pershkrimi:

  • Kerkojme agjente per shitje online.
  • Kerkese baze:
  • Njohuri e nivelit te larte te gjuhes gjermane dhe angleze.

Favorizohen personat me njohuri dhe eksperience mbi gjashtëmujore mbi investimet online, Forex apo Binary Options.

Page e larte dhe bonuse te kenaqshme.

Puna me orar të plotë.

Te interesuarit te dergojne cv ne sekretaria@bmc.al.

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook