Log in
X

Company Name

PURELLO

Phone Number

Company Place

Prishtinë

Agjent/e tregetar

Agjent/e tregetar

Information

Publish Date

03.12.2018

End Date

17.12.2018

Categories

Shitje

Job Places

Gjakovë

Job Description

PURELLO

Kerkon bashkepunetorë/e per gjithe territorin e Gjakoves.

Pozita: Agjent/e tregetar

Kushtet per aplikant/e:

  • Se paku shkolla e mesme e mbaruar
  • Aftesi dhe shkathtesi komunikuese
  • Veture personale dhe patent shofer
  • Mosha e deshiruar 19-45 vjet
  • Perparesi punesimi per çiftet dhe aplikantet qe kane mbaruar ose jane ne studime drejtimi - Mjekesi.

Per kandidatet e pranuar:

  • Trajnime profesionale ne lemin e shitjes dhe marketingut
  • Trajnime profesionale gjithashtu ne vende te ndryshme boterore nga njohes eminent ne fushen e shitjes dhe marketingut
  • Pagese fikse mujore 400 Euro dhe bonuse te tjera shtese.

Kandidatet duhet t’i dergojne CV-te, e tyre ne email adresen; mr.selmani86@gmail.com

Telefon: 044/500-033 (telefonatat panohen nga ora: 10:00-16:00).

Konkursi mbetet i hapur deri me 17.12.2018

Expired

Share

Advertising