Log in
X

Company Name

Lion Marketing

Phone Number

+38349643001

Company Place

Prishtinë

Agjenta qe flasin rrjedhshëm Gjuhen Gjermane

Agjenta qe flasin rrjedhshëm Gjuhen Gjermane

Information

Publish Date

04.10.2018

End Date

18.10.2018

Categories

Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

Lion Marketing kërkon Agjenta qe flasin rrjedhshëm Gjuhen Gjermane për të startuar bashkëpunim me Google dhe Bing për të parën herë në Prishtinë

Ofrojmë Kushte të këndëshme pune, transparencë dhe Korrektësi

Pagesa: 700€ fikse (plus Bonus)

Orari: e Hënë - e Enjtë prej Ores 09:00 deri 17:00

E Premtë : 09:00 - 15:00

Adresa: Sulejman Vokshi (mbrapa Teranoves në Qender) 10000 Prishtinë

Per aplikim na kontaktoni në numer kontaktues: +38349643001

Dergo CV në: liontelemarketing@gmail.com

Expired

Share

Advertising