Log in
X

Company Name

Kontakt Services

Phone Number

046 162 482

Company Place

Prishtinë

Agjent të thirrjeve, Team Leiter

Agjent të thirrjeve, Team Leiter

Information

Publish Date

30.08.2018

End Date

30.09.2018

Contact Person

Categories

Call Center

Job Places

Prishtinë

Job Description

Kontakt Services eshte kompani e specializuar ne projekte Inbound dhe Outbound.

Dy projektet e shpallura per vende te lira pune jane te bazuara ne Sherbim te Klientit dhe ofertim shitjes se rrymes tek klientet egzistues qe te dyja ne gjuhe Gjermane.

Pagesa minimale eshte 800 euro fiks, gjegjesisht 750 euro ne muaj dhe me bonuse arrihet deri ne 2050 euro ne muaj per agjentet e thirrjeve

Pagesa Minimale per Team Leiter prej 1150.

Pagesa te rregullta mujore,

Kontrate pune e rregullt,

Ambient familjar,

Lokacion i shkelqyer me lidhje transporti.

Cke ne kerkojme:

Gjuhe gjermane te shkelqyer,

Ambicje dhe korrektesi,

Sherbim dhe sjellje profesionale per klientet,

Respektim te orarit te punes.

Cka ne ofrojme:

Korrektesi ne kontrat,

Shkollim per njohuri te metutjeshme,

Respektim te te drejtave te punetorit,

Stabilitet ne pune dhe projekte,

Pagesa koherente,

Vend dhe ambient te sigurt pune.

Adresa:
Afrim Loxha, Nr. 43 (afer shtepis se pleqve), Prishtine.

Numer telefoni: 046 162 482.
Whatsaap - Viber: +41 76 267 87 78.

Expired

Share

Advertising