Log in
X

Company Name

Pandora

Phone Number

Company Place

Prishtinë

Shitese

Shitese

Information

Publish Date

07.08.2018

End Date

22.08.2018

Categories

| Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

Vend i lire i punes ne dyqanin e stolive "Pandora" rruga "Garibaldi" dhe ne Albi Mall- Prishtine.

Pozita: Shitese

Orari : 20 ore ne jave, gjyse orari

Pandora eshte brend i njohur boteror i stolive per femra. Përvoja e mëparshme ne shitje është e domosdoshme (min dy vjeqare) dhe natyrishtë dashuria për stolitë dhe markën PANDORA është thelbësore, gjithashtu të qenit plotësisht fleksibël.

Ju do të jeni pjesë e një mjedis dinamik dhe të frekuentuar ku fokusi kryesor është shitja e stolive të markës tone prestigjioze, dhe njekohesisht duke siguruar nje sherbim te shkelqyeshem per klientët.

Te gjithe te interesuarit mund te dergojne CV ne email adresen: pandora.prishtine@gmail.com

Expired

Share

Advertising