Log in
X

Company Name

Cedem

Phone Number

049/409-032

Company Place

Prishtinë

Agjent te shitjes (35)

Agjent te shitjes (35)

Information

Publish Date

14.05.2018

End Date

28.05.2018

Categories

Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

Cedem shpall konkurs per 35 agjent te shitjes

Kompania Zvicrane Cedem kerkon 35 Agjent te shitjes dhe!

Deshironi qe endrrat per nje pune te mire dhe stabile tu behen realitet, ateher aplikoni!

Kushtet te cilat duhet plotesuar per agjent te shitjes jane si ne vijim:

- Te kete Patent shofer te kategoris B

- Te ken veture personale

- Te jene Komunikative (njohuri ne shitje direkte)

- Arsimimi i mesem (te pakten)

- Qiftet kan perparesi ( Mashkull Femer)

Kompania ofron kushte shume te mira pune:

- Paga me standard Evropiane

- Udhetime te rregullta Jasht vendit

- Seminare ne baza mujore

-Trajnime dy javore

- Certifikim pas trajnimeve

Te gjithe te interesuarit te aplikojn permes ksaj email adrese: aplikoketu@outlook.com

Per ndonje informate shtese mund te kontaktoni ne kete numer telefoni

045100094 prej ores 10:00 deri 15:00

Expired

Share

Advertising