Log in
X

Company Name

Roof Sh.p.k

Phone Number

Company Place

Prishtinë

Kamarier, Ndihmes Kuzhinier, Banakier

Kamarier, Ndihmes Kuzhinier, Banakier

Information

Publish Date

03.05.2018

End Date

18.05.2018

Categories

Hoteleri

Job Places

Fushë Kosovë | Prishtinë

Job Description

Roof shpk Konkurs Punësimi

Roof Sh.p.k për 10 njësit e saj
                                         1. "roof food"
                                         2. "roof Bistro"
                                         3. "roof burger"
hap konkurs plotësues pune në  pikat  shërbyese në Prishtinë  dhe Fushe Kosovë, për :

                             1. Kamarier
                             2. Ndihmes Kuzhinier
                             3. Banakier

 
Detyrat dhe përgjegjësitë:

  • Entuziazëm dhe pasion për të ofruar shërbim të shkëlqyer
  • Përpikmëri, mirësjellje dhe kujdes ndaj klientëve
  • Aftësi të mira komunikimi me klient
  • Ambicie dhe motivim

Kandidatët që dëshirojnë të aplikojnë duhet të aplikojnë përmes Webfaqes: http://www.treguiri.biz/ apo e_mailit: jobs@treguiri.biz, poashtu dhe ne viber  049/937/112 dhe 049/933/576 ta pershkruajne cv-ne e tyre prej ores 15:30 deri 19:00

Kontaktohen për intervistë vetëm më të vlerësuarit.

Expired

Share

Advertising