Log in
X

Company Name

BMC Best Marketing L.L.C

Phone Number

049631733

Company Place

Prishtinë

Agjent Shitjeje ne Forex, ne gjuhe angleze

Agjent Shitjeje ne Forex, ne gjuhe angleze

Information

Publish Date

24.04.2018

End Date

24.05.2018

Categories

| Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

BMC Best Marketing L.L.C shpall konkurs per:

Pozicioni: Agjent Shitjeje ne Forex, ne gjuhe angleze

Qyteti: Prishtine
 
Pershkrimi
Kerkojme agjente per shitje online.

Kerkese baze:
Njohuri e nivelit te larte te gjuhes angleze.

Favorizohen personat me njohuri dhe eksperience mbi investimet online, Forex apo Binary Options.

Page e larte dhe bonuse te kenaqshme.

Puna me orar të plotë.

Te interesuarit te dergojne cv ne hr@bmcalb.com

Expired

Share

Advertising