Log in
X

Company Name

ABI TATLISES

Phone Number

‎044640117

Company Place

Prishtinë

Furrëtar (2), Asistent i dönerit (2), Kamarier (6)

Furrëtar (2), Asistent i dönerit (2), Kamarier (6)

Information

Publish Date

06.03.2018

End Date

20.03.2018

Categories

Hoteleri

Job Places

Prishtinë

Job Description

ABI TATLISES shpall konkurs per keto pozuta pune:

Dy Furrëtar:
- bukë
- petë
- lahmaxhun
- samun me suxhuk
- pide  

Dy asistent i dönerit:
- me dit me mbeshtjell dönerin profesionalisht dhe shpejtë
- sallate
- mish  

Gjashtë kamarier - serioz - pervoje pune
- komunikative  

Një enëlarëse (femër) - me përvojë      

Le tē na kontaktojn vetem mjeshterit serioz qe i besojn vetes.

Email: abitatlises@gmail.com

Tel: ‎044640117

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook