Log in
X

Company Name

BMC Best Marketing L.L.C

Phone Number

049631733

Company Place

Prishtinë

Agjent Shitjeje ne Forex, ne gjuhe angleze

Agjent Shitjeje ne Forex, ne gjuhe angleze

Information

Publish Date

10.02.2018

End Date

10.03.2018

Categories

Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

BMC Best Marketing L.L.C shpalle konkurs:

Agjent Shitjeje ne Forex, ne gjuhe angleze

Pershkrimi:

Kerkojme agjente per shitje online. Kerkese baze : njohuri e nivelit te larte te gjuhes angleze.

Favorizohen personat me njohuri dhe eksperience mbi investimet online, Forex apo Binary Options.

Page e larte dhe bonuse te kenaqshme. Te interesuarit te dergojne cv ne hr@bmcalb.com

Numer kontakti: 049631733.

Expired

Advertising
Advertising
Facebook