Log in
X

Company Name

AGGA shpk

Phone Number

049209779

Company Place

Prishtinë

Call-Agent te Gjuhës Frenge (7)

Call-Agent te Gjuhës Frenge (7)

Information

Publish Date

02.02.2018

End Date

02.03.2018

Categories

Call Center

Job Places

Prizren

Job Description

Call-Center AGGA Prizren

Kerkojm Call-Agent Qe Njohin Gjuhen Freng 7 Pozita Te lira.

Call-Agentet Duhet Ta Njohin Gjuhen Frengjishte

Pershkrimi Punes:

  • Agenti duhet te bej thirrje per sigurime shendetsore ne Zvicerr. ( Assurance Maladie )
  • Paga Fixe 500 euro + Bonuset
  • Orari Punes Perj te Henes dej te Premten
  • Ambient i shkelqyer
  • Agente Duhen te Jen Komunikativ Dhe te Motivuar Per Pune.

Numri kontaktues per me shum informata .
Numri Telefonit .00386-49-104-041.
Orari Per Kontakt Prej Ores 8:00 ne oren Dej 19:00 .

Ju Mirpresim.

 

 

 

Expired

Advertising
Advertising
Facebook