Log in
X

Company Name

BAI CENTER

Phone Number

+37744630909

Company Place

Graçanicë

Shitese

Shitese

Information

Publish Date

21.12.2017

End Date

04.01.2018

Categories

Shitje

Job Places

Graçanicë

Job Description

Kerkojm Shitese

Addresa: Magjistralja Prishtine-Ferizaj (Afer Udhryqit te Janjeves)
Email: bai.center@hotmail.com
Numrat Kontaktues: 044/630-909 045/222-073

Lamia: Hidrosanitari
Detyrat dhe pergjithsite: Prezantimi dhe shitja e produkteve
Mosha e preferuar: 18-30 vjeqare

Mund te aplikoni duke derguar CV ne email, ose te vizitoni zyret tona.

Expired

Share

Advertising
Advertising
Facebook