Log in
X

Company Name

Buna Sh P K

Phone Number

049 477 100 ose 044 577 300

Company Place

Të gjitha qytetet

Agjent/e të shitjes (20)

Agjent/e të shitjes (20)

Information

Publish Date

17.03.2017

End Date

31.03.2017

Categories

Shitje

Job Places

Prishtinë

Job Description

Buna SH.P.K  shpalle konkurs per: 20  Agjent/e të Shitjes

Kualifikimet:

 1. Shkolla e mesme obligative ,fakulteti perparesi
 2. Mosha 18 - 45 vjece
 3. Eksperience pune si agjente shitje 
 4. Aftësi të mira komunikuese dhe negociuese,
 5. Vete organizues dhe ambicioz,
 6. Patent shoferin kategoria B avantazh
 7. Veture personale perparesi,

Ofrojmë:

 • Pagë
 • Provizione në shitje
 • Udhetime jashtë vendit dhe 
 • Trajnime profesionale falas.

Të interesuarit të dergojne Cv-në buna.ks@hotmail.com

Për informata shtese na kontaktoni nga e Hëna deri të Shtunën nga ora 10 deri ora 17 h ne numrat tane : 049 477 100 ose 049 477 300 

Ju mirepresim!

Expired

Advertising
Advertising
Facebook