Log in
X

Company Name

FOLE shpk

Phone Number

044/265-525

Company Place

Prishtinë

Kamariere, Ndihmes Kuzhiniere

Kamariere, Ndihmes Kuzhiniere

Information

Publish Date

06.01.2017

End Date

20.01.2017

Categories

Hoteleri

Job Places

Prishtinë

Job Description

"Fole SHPK", shpall konkurs per:

Kamariere dhe ndihmes Kuzhiniere me pervoje.

Vendi i punes: Prishtine.

Te interesuarat te dergojne CV me foto ne e-mail naimsopjani1@hotmail.com

Adresa: rr. Simon Shiroka afer Kinemas ABC
Telefon: 044/265-525.

Expired

Advertising
Advertising
Facebook